3134531782_1_2_z9tRPKyR

LR Parfümlerinin kalitesi nereden ileri geliyor. LR parfümlerinde sentetik değil doğal esansiyel yağları kullanıyorlar. Bu nedenle teninizle temasında sakınca yoktur.

1661938_1729564467265365_1874825595_n

 

LR’ ın parfümler konusundaki farkını, üstünlüğünü bıkmadan usanmadan anlatmaya devam ediyoruz. Bu kez bunu biraz daha detaylandıralım, ister misiniz? Neden “canını seven LR parfümlerini kullansın” diyoruz ısrarla? Işıkları yakalım hadi!
Bildiğimiz üzere parfümlere bu harika kokuları veren çeşitli bitkilerden damıtılarak elde edilmiş “yağlar”. Sizce piyasadaki parfümlerde gerçekten de bu yağlar mı kullanılıyordur? Cevap, tabi ki kocaman bir HAYIR. Piyasadaki en “iyi bilirdik” dediğiniz parfümlerin bile çoğunda maalesef doğal bitki yağları, yani “esansiyel yağlar” yerine “sentetik yağlar” kullanılıyor. Neden derseniz, tabi ki esansiyel yağların eldesi zor ve maliyeti oldukça yüksek fakat laboratuvarda kimyagerler tarafından bu kokuların tıpatıp aynısı olan sentetik yağları formüle ederek üretmek iş bile değil .

LR Parfümleri neden bu kadar kalitelidir;

 Tasarım:
LR, Almanya’daki merkezinde pazarlama konseptinden paketlemeye kadar baştan sona tüm aşamalarıyla kendi yenilikçi koku konseptlerini geliştirdi. Bunu uluslararası koku oluşturma merkezleri ve önde gelen koku tasarımcılarıyla işbirliği içinde gerçekleştirdi. Üretimler Almanya’nın Ahlen şehrinde bulunan LR merkezinde yapılmaktadır.

Kalite:
LR parfümlerindeki parfüm yağı konsantrasyonu içeriğinin diğer marka parfümlere göre daha fazla olması parfümlerin kalıcılığının daha uzun süreli olmasını sağlar. Bir Eau de Parfum’deki parfüm yağı yüzdesi piyasada standart olarak %10-14 iken, LR’daki parfümlerde bulunan parfüm yağı konsantrasyonu daha yüksek orandadır.

Çeşitlilik:
VIP kokular, tasarım kokular, LR Classics gibi 3 farklı fiyat segmentinden oluşan parfümler ile pazarı büyük ölçüde kapsar. İyi tasarlanmış bu konsept, her zevke ve her bütçeye uyan özel koku çeşitliliği sunar.

Star kokuları:
LR dünya genelinde benzersiz bir VIP koku konsepti geliştirdi. Film, tasarım, moda ve eğlence sektörlerinden uluslararası starlar LR ile yakın işbirliği geliştirerek kendi ve tamamen kişisel kokularını yaratıyorlar.

Uzmanlık:
LR’ın bilinen koku uzmanlığı Alman DUFT STARS ödülleri için birden fazla kez aday gösterilerek etkileyiciliğini kanıtlamıştır.

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.