Read More

Üyelik İçin Gerekli Bilgiler

Üyelik için yukarıdaki bilgilerinizi sisteme giriyoruz. Siparişinizi Kargo tesliminde yapabildiğiniz gibi banka havalesi ile de yapabilirsiniz. Sonraki siparişleriniz minimum Kdv dahil 50TL olmalıdır. Kargo ücreti 100TL ye kadar 7TL dir. Kdv dahil 100TL ve üzeri siparişlerdekargo ücreti alınmamaktadır.

Read More

Satış Ortaklığı Ödülleri

ADİL – ŞEFFAF – ULAŞILABİLİR LR herkese fırsat sunuyor Siz ve müșterileriniz yüksek kaliteli ürünleri adil fiyatlara alıyorsunuz. Çok iyi kar ve prim elde ediyorsunuz. Kendi kazancınızı kendi çalışmanızla belirliyorsunuz. En iyi şekilde desteklenecek ve benzersiz eğitimimizin tadını çıkaracaksınız. Hiçbir risk almıyorsunuz ve hiçbir zaman kaybınız olmuyor. Uluslararası starların bile güvenini kazanan bir firmayla çalıșacaksınız.

Read More

Satış Ortaklığı Komisyonları

İLK KARİYER BASAMAĞINIZ Yeni üyeler yapın + Fark primi kazanın Çevrenizdeki insanların LR ișinin avantajlarından faydalanmasını sağlayın. LR olarak yeni İş Ortakları kayıt edip onlara sponsorluk yapılmasını her zaman çekici primlerle ödüllendiriyoruz. İşte böylece ek iș olarak gördüğünüz bu uğraş asıl ișiniz olur ve ek gelir olarak düşündüğünüz para ise finansal ve kişisel özgürlüğünüz halini […]